Okręgowa Spółdzielnia Mleczarska w Krasnymstawie – nowoczesna firma hołdująca tradycji

Już po raz kolejny gościmy na Europejskich Targach Produktów Regionalnych w Zakopanem. Jest nam niezmiernie miło zaprezentować nasze produkty, tym bardziej, że zmieniają się czasy, zmieniają pokolenia i gusta smakoszy, a pomimo tego wytwarzane u nas wyroby już od ponad wieku cieszą się nie słabnącym powodzeniem wśród nawet najbardziej wymagających konsumentów. W czym tkwi sekret sukcesu OSM Krasnystaw? Powodów jest wiele, a wśród nich wymienić należy wierność tradycji, autentyczność produktów, naturalność, zdrowotne właściwości i bogate portfolio produktowe, w którym każdy znajdzie coś dla siebie. OSM Krasnystaw to zdrowe produkty mleczarskie na każdą porę dnia i roku.

OKRĘGOWA SPÓŁDZIELNIA MLECZARSKA w Krasnymstawie
ul. Borowa 4, 22-300 KRASNYSTAW
tel.: 82 576 28 61, faks: 82 576 28 60
e-mail: marketing@osm-krasnystaw.pl

Ponad 100 lat temu na Lubelszczyźnie powstała spółdzielnia mleczarska, która po dziś dzień towarzyszy Polakom zapewniając zdrowe produkty mleczarskie na każdą porę dnia i roku. Ta firma to Okręgowa Spółdzielnia Mleczarska w Krasnymstawie. Zmieniają się czasy, zmieniają pokolenia i gusta smakoszy, a pomimo tego wytwarzane tu wyroby już od ponad wieku cieszą się nie słabnącym powodzeniem wśród nawet najbardziej wymagających konsumentów. W czym tkwi sekret sukcesu OSM Krasnystaw? Powodów jest wiele, a wśród nich wymienić należy wierność tradycji, autentyczność produktów, naturalność, zdrowotne właściwości i bogate portfolio produktowe, w którym każdy znajdzie coś dla siebie.

Tradycja to słowo klucz do zrozumienia filozofii działania Okręgowej Spółdzielni Mleczarskiej w Krasnymstawie. Ciężko się dziwić. Mowa przecież o firmie, która powstała w 1913 roku i pamięta czasy, gdy mleko dostarczało 40 rolników, a wszystkie pracujące tu urządzenia miały ręczny napęd. Nie było wtedy mowy o tym, aby jakikolwiek produkt mógł zawierać ulepszacze smaku, czy też sztuczne konserwanty. Dziś liczba dostawców mleka wzrosła wielokrotnie, a linie produkcyjne należą do najnowocześniejszych w Europie. Z odległych, minionych lat przetrwała ta najważniejsza i najbardziej wartościowa cecha jaką jest wierność tradycyjnym recepturom.

Przywiązanie do tradycji wiąże się z autentycznością krasnostawskich wyrobów mleczarskich. To bardzo ważne w dobie ostrej rynkowej konkurencji, gdy liczni producenci próbują oszczędzać na produkcji oferując niepełnowartościowe produkty. Kiedy sięgniemy np. po masło, czy śmietanę z Krasnegostawu mamy absolutną pewność, że kupujemy prawdziwe masło, a nie jego miks z margaryną oraz śmietanę, a nie „śmietanopodobny” krem. Podobnie jest z twarogiem, mlekiem i innymi produktami. Czynnikiem warunkującym niepowtarzalny smak krasnostawskiego nabiału jest także jego naturalność. Przejawia się ona nie tylko w braku konserwantów i ulepszaczy, ale także w pochodzeniu surowców, z których jest wytwarzany. Region, z którego dostarczane jest mleko do OSM Krasnystaw to najczystsze obszary w Unii Europejskiej. Nie ulega więc wątpliwości, że produkty mleczarskie z Krasnegostawu należą do najzdrowszych i najbardziej naturalnych na rynku.

Krasnostawska spółdzielnia hołduje tradycji stawiając jednocześnie na nowoczesność. Dziś  firma odbiera mleko od ponad 1600 dostawców ze wszystkich powiatów województwa lubelskiego, zatrudnia blisko 550 pracowników, przetwarza rocznie 140 mln litrów mleka i dynamicznie zwiększa swoje przychody. Wszystko to nie byłoby możliwe, gdyby nie inwestycje w rozwój. Spółdzielnia wprowadza nowoczesne rozwiązania i technologie, dzięki którym możliwe jest stałe powiększanie asortymentu produktowego. Nad zautomatyzowaną produkcją czuwają nowoczesne maszyny i komputery.ARCHIWUM AKTUALNOŚCI »
    
Organizator:
 
 Dofinansowanie:
 
1999-2017 © MATinternet Zakopane :: Powered by MATcms