Oddział Tatrzański PTTK

Współpraca na Europejskich Targach Produktów Regionalnych polega na pełnieniu dyżurów przez członków Oddziału Tatrzańskiego PTTK w trakcie imprezy w namiocie informacji turystycznej. Przekazujemy informacje o szlakach turystycznych w Tatrach, miejscach wartych odwiedzenia będąc na Podhalu.

Oddział Tatrzański PTTK do 4 lat organizuje akcję społeczną "Chodzimy po górach i zdobywamy Górską Odznakę Turystyczną PTTK" której celem jest popularyzacja rodzinnego i bezpiecznego wędrowania po szlakach Tatrzańskich, a przy okazji zdobywania odznak turystycznych PTTK.

Od zeszłego roku Oddział Tatrzański PTTK wprowadził odznakę "Szlaki Tatr Polskich" w trzech stopniach. Jest to nasza autorska odznaka którą można weryfikować tylko w Oddziale Tatrzańskim PTTK w Zakopanem.

Przy Oddziale działają dwa Koła Przewodników Tatrzańskich, Koło Zakładowe oraz Speleoklub Tatrzański PTTK. Razem jako pasjonaci przyrody tatrzańskiej oraz działacze Polskiego Towarzystwa Turystyczno-Krajoznawczego uczestniczymy w wielu inicjatywach mających na celu popularyzację krajoznawstwa i turystyki na terenie Polski a w szczególności Podhala i Tatr.

Każdy członek PTTK z opłacona składką posiada ubezpieczenie NNW na terenie całego świata.

Zapraszamy wstąp w nasze szeregi!!!

 
Oddział Tatrzański PTTK
Dworzec Tatrzański
ul. Krupówki 12 ,34-500 Zakopane
tel. 18 20 630 12
fax.18 20 157 20

 ARCHIWUM AKTUALNOŚCI »
    
Organizator:
 
 Dofinansowanie:
 
1999-2018 © MATinternet Zakopane :: Powered by MATcms