VII Europejskie Targi Produktów Regionalnych - PODSUMOWANIE

Za nami VII Europejskie Targi Produktów Regionalnych. Nadszedł czas na podsumowanie tegorocznej edycji. Obfitowała ona w wiele ciekawych wydarzeń, które cieszyły się dużym zainteresowaniem publiczności. Program był tak skonstruowany, że każdy z odwiedzających znalazł coś dla siebie.

VII ETPR - Współorganizatorzy Targów
"Im dajesz więcej, tym większym się stajesz.
Ale potrzebny jest ktoś, aby przyjmować.
Bowiem dawać to nie znaczy tracić.”
Antoine de Saint Exupery

 

Szanowni Państwo,

Dzięki uprzejmości i nieocenionej pomocy Przyjaciół zakończyła się siódma edycja Europejskich Targów Produktów Regionalnych.

To dzięki ich wsparciu mogliśmy urozmaicić program Targów.

Zorganizowanie Targów to duże wyzwanie nie tylko organizacyjne, ale również finansowe -  pragniemy podziękować wszystkim Sponsorom i Partnerom.

Tatrzańska Agencja Rozwoju,  Promocji i Kultury

Festiwal Oscypka na zakończenie VII Europejskich Targów Produktów Regionalnych

Europejskie Targi Produktów Regionalnych dobiegły końca. Ostatnim akcentem siódmej edycji był Festiwal Oscypka, który rozpoczął się uroczystym przemarszem przez Krupówki.

Czwarty dzień VII Europejskich Targów Produktów Regionalnych

Europejskie Targi Produktów Regionalnych to wielka uczta dla miłośników dobrego jedzenia. Każdego dnia w wiosce targowej na Dolnej Równi Krupowej odbywały się pokazy kulinarne i degustacje, na których spróbować można było regionalnych potraw przygotowanych przez najlepsze podhalańskie restauracje.

Trzeci dzień VII Europejskich Targów Produktów Regionalnych

Półmetek VII Europejskich Targów Produktów Regionalnych za nami. Po deszczowym pierwszym dniu wyszło słońce i Dolna Rówień Krupowa zaczęła tętnić życiem. Przez cały dzisiejszy dzień obradowała komisja pod przewodnictwem Rafała Dorociuka, która wybierała najlepsze produkty tegorocznej imprezy. Oficjalne wyniki poznamy jutro wieczorem.

Drugi dzień Europejskich Targów Produktów Regionalnych

Drugi dzień Europejskich Targów Produktów Regionalnych w Zakopanem upłynął pod znakiem zaprzyjaźnionych powiatów. Na Dolnej Równi Krupowej prezentowali się mieszkańcy ziemi nowotarskiej i jędrzejowskiej.

Pierwszy dzień VII Europejskich Targów Produktów Regionalnych

Za nami pierwszy dzień VII Europejskich Targów Produktów Regionalnych. Tegoroczną edycję otworzył Starosta Tatrzański Piotr Bąk, któremu towarzyszyli wicestarosta Jerzy Zacharko, Helena Buńda, dyrektor Tatrzańskiej Agencji Promocji, Rozwoju i Kultury, radny wojewódzki Jan Piczura oraz przedstawiciele wystawców.

Pod Tatrami 15.09.2016 – zapowiedź

W programie: Europejskie Targi Produktów Regionalnych. Pod Tatrami: W czwartek 15.09 o godz. 18.05, w piątek, 16.09 godz. 19.45, w sobotę, 17.09 o godz.20.15, niedziela 18.09 o godz. 10.00. TVP POLONIA w każdy wtorek o godz.0.30. Program dostępny w Internecie: www.podtatrami.tvp.pl

Przygotowania do otwarcia VII Europejskich Targów Produktów Regionalnych

Od kilku dni na Dolnej Równi Krupowej trwają przygotowania do otwarcia VII Europejskich Targów Produktów Regionalnych. Na razie pogoda w Zakopanem nie rozpieszcza, ale na najbliższe dni synoptycy zapowiadają ocieplenie i więcej słońca. 

VII ETPR - KONFERENCJA INAUGURACYJNA
 

Szanowni Państwo,

zapraszamy  na Konferencję Inauguracyjną  VII Europejskich Targów Produktów Regionalnych , która odbędzie się  11 sierpnia 2016 r.  o godz. 12.00 w sali konferencyjnej Urzędu Miasta Zakopane .

VII Europejskie Targi Produktów Regionalnych
 
VII Europejskie Targi Produktów Regionalnych
11 - 15 sierpnia 2016 r. Dolna Rówień Krupowa
 
Targi – jak co roku rozpoczynają się Konferencją Inauguracyjną w Sali Konferencyjnej Urzędu Miasta Zakopane, której temat wiodący brzmi: Czy produkty regionalne są narzędziem promocji turystyki?
KONKURS na Najlepszy Produkt Spożywczy VII Europejskich Targów Produktów Regionalnych

W  dniu   13 sierpnia br. rozpoczynają się obrady Jury konkursu  Na Najlepszy Produkt Spożywczy  VII Europejskich Targów Produktów Regionalnych.

W konkursie mogą brać udział wystawcy produktów regionalnych .

Pokaz kulinarny Tatrzańskich Mistrzów Kuchni

14 sierpnia o 15:30 na Dolnej Równi Krupowej odbędzie się spektakularny pokaz kulinarny Tatrzańskich Mistrzów Kuchni. Koordynatorem jest Rafał Dorociuk, który do pokazu pozyskał następujących partnerów:

Nalewka Tatrzańska

Podczas VII Europejskich Targów Produktów Regionalnych firma „U Bafii” Anita Bafia z Poronina przedstawi historię swoich góralskich przodków, związaną z malowniczą doliną Tatr Zachodnich i opowie o cudownej mocy rosnącej tam rośliny, którą od lat wykorzystuje do produkcji własnych nalewek. Firma jest jedynym na Podhalu producentem góralskiej litworówki – nalewki wytwarzanej na bazie słynnego zioła górskiego, posiadającego cenne właściwości lecznicze.

FIRMA REMO po raz kolejny jest partnerem na Targach

Firma Remo jest operatorem pięciu restauracji regionalnych zlokalizowanych w Zakopanem, w których można  odnaleźć prawdziwe smaki Podhala: Karczma Po Zbóju, Stek Chałupa, Gazdowo Kuźnia, Staro Izba, Karczma Zapiecek.
 

Rafał Dorociuk
Podczas VII Europejskich Targów Produktów Regionalnych pan Rafał Dorociuk będzie zespalał wszystkie działania promocyjne dotyczące pokazów kulinarnych kucharzy naszego środowiska.
Zapraszamy do Kawiarni Targowej COMMERCIO

 

Szanowni Państwo,

Zapraszamy do Kawiarni Targowej COMMERCIO, która podczas VII Europejskich Targów Produktów Regionalnych poleca wyśmienitą kawę oraz smakołyki  Rafała Dorociuka.

 
Hotel LOGOS***

Po raz pierwszy uczestnicy  VII Europejskich Targów Produktów Regionalnych  korzystają z gościnnych progów nowo powstałego Hotelu Logos.

Hotel LOGOS*** w Zakopanem to wyjątkowe połączenie regionalnego stylu architektonicznego z nowoczesnym wystrojem o elementach góralskiego folkloru. To miejsce o wysokim standardzie i niepowtarzalnej atmosferze, gdzie można poznać staropolską i góralską kuchnię w nowym wydaniu.

Wyroby Naturalne Polska

W dobie przemysłowej produkcji żywności, do wytwarzania której stosuje się znaczne ilości sztucznych dodatków, coraz bardziej świadomi konsumenci poszukują żywności naturalnej, wytwarzanej tradycyjnymi metodami. „Naturalna żywność” jest często rozumiana jako środki spożywcze, które są minimalnie przetworzone, a także nie zawierają zbędnych dodatków do żywności, substancji aromatyzujących, czy substancji pomocniczych w przetwórstwie (technologicznych).

Dominika Wójciak

Miło nam poinformować, że w trakcie VII Europejskich Targów Produktów Regionalnych swoją pasją do gotowania będzie nas zarażać Dominika Wójciak, zwyciężczyni III polskiej edycji programu MasterChef. Publikująca na swoim blogu osobistym Dominika Wójciak - Kulinarne Bezdroża - Dominika jest popularyzatorem naturalnych wyrobów, produktów regionalnych i zdrowego odżywiania. Na stoisku Wyroby Naturalne Polska, będzie można skosztować specjałów wykonanych przez Panią Dominikę na bazie naturalnych wyrobów, oraz zapoznać się osobiście z jej podejściem do kuchni .

Leszek Kawa – V-ce Prezes Stowarzyszenia Małopolskich Kucharzy i Cukierników
Doradca kulinarny w zakresie kuchni staropolskiej , historycznej, miłośnik dawnej polskiej kuchni , jak mawia często „smak potrawy jest w prostocie”. Miłośnik i propagator polskich potraw z ryb słodkowodnych np. Karpia w myśl zasady „Karp dobrze wpływa na stawy nie tylko te w których pływa”. Kucharz gotujący na Pucharach Świata i Pucharach Interkontynentalnych w skokach narciarskich w Zakopanym, laureat konkursów gastronomicznych , juror w konkursach., wielokrotny rekordzista Guinnessa w potrawach, oraz licznych imprezach propagujących polskie smaki ”Małopolski Smak” od kilku lat. Współpracujący w ramach promocji polskich produktów tradycyjnych i regionalnych z Agencją Rynku Rolnego, Lokalnymi Grupami Działania , oraz z siecią MAKRO Cash and Carry . Od kilku lat prowadzi „live cooking ”na terenie hal MAKRO Cash and Carry w czasie, których są prezentowane zapomniane polskie potrawy w oparciu o produkty regionalne. Prowadzi szkolenia i pokazy dla uczniów i nauczycieli w szkołach gastronomicznych na terenie Małopolski, współpracuje Uniwersytetem Pedagogicznym w Krakowie oraz Muzeum Lotnictwa Polskiego .Współautor programu telewizyjnego o wojskowych potrawach historycznych dla TVP Historia.
„Willa Kmicic” - tradycja szlachetnego wypoczynku

Po raz kolejny uczestnicy Targów korzystają z gościnnych progów Willi KMICIC.

"Jeśli szukasz idealnego noclegu w centrum Zakopanego, lub pragniesz cieszyć się spokojną okolicą, nie rezygnując z bliskości Krupówek, albo marzysz o eleganckich, luksusowych wnętrzach dla siebie i swojej rodziny, bądź też planujesz aktywnie spędzić czas w ogrodzie, na kortach tenisowych, bądź sztucznym lodowisku, a może napić się kawy w przytulnej kawiarence? Jeżeli tak, to „Willa Kmicic” spełni Twoje urlopowe marzenia. Zapoznaj się z naszą wyjątkową ofertą i już dziś zarezerwuj tu nocleg!

„Willa Kmicic” - tradycja szlachetnego wypoczynku

Zapraszamy!"

 

VII Europejskie Targi Produktów Regionalnych, 11-15 sierpnia 2016

Przed nami siódma edycja Europejskich Targów Produktów Regionalnych. Jak co roku w sierpniu na zakopiańskiej Dolnej Równi Krupowej swoje produkty zaprezentują m.in producenci żywności regionalnej i twórcy ludowi z kraju oraz z zagranicy.

U Berdy w warsztacie

Szanowni Państwo,

Serdecznie zapraszamy 13 (sobota) sierpnia na specjalne warsztaty rękodzielnicze krawiecko–hafciarskie prowadzone przez przedstawicieli firmy „BERDAX”. Zachęcamy również do obejrzenia pokazów z komentarzem Tadeusza Szostaka Berdy:

15.30 – 16.30 "FOLUSZ" pokaz wyrobów sukniano–wełnianych

17.00 – 18.00 "SKIJE"- pokaz strojów sportowych

Prezentacja i degustacja potraw Restauracji Villi Toscana

Tatrzańska Agencja Rozwoju Promocji i Kultury, będąc organizatorem VII Europejskich Targów Produktów Regionalnych zaprasza 11 sierpnia o godz. 13:00 na Dolną Rówień Krupową na pokaz prezentacji kulinarnych i degustację wyśmienitych potraw Restauracji Villi Toscana.

Prezentacja i degustacja potraw Karczmy Restauracji "Litworowy Staw"

Tatrzańska Agencja Rozwoju Promocji i Kultury, będąc organizatorem VII Europejskich Targów Produktów Regionalnych zaprasza 12 sierpnia o godz. 13:00 na Dolną Rówień Krupową na pokaz prezentacji kulinarnych i degustację wyśmienitych potraw Karczmy Restauracji Litworowy Staw.

Prezentacja i degustacja potraw Karczmy Widokowej Szymkówka

Tatrzańska Agencja Rozwoju Promocji i Kultury, będąc organizatorem VII Europejskich Targów Produktów Regionalnych zaprasza 14 sierpnia o godz. 13:00 na Dolną Rówień Krupową na pokaz prezentacji kulinarnych i degustację wyśmienitych potraw Karczmy Widokowej Szymkówka.

Prezentacja i degustacja potraw Karczmy Biały Potok

Tatrzańska Agencja Rozwoju Promocji i Kultury, będąc organizatorem VII Europejskich Targów Produktów Regionalnych zaprasza 13 sierpnia o godz. 13:00 na Dolną Rówień Krupową na pokaz prezentacji kulinarnych i degustację wyśmienitych potraw Karczmy Biały Potok.

VII Europejskie Targi Produktów Regionalnych 11-15.08.2016

Szanowni Państwo!

Tatrzańska Agencja Rozwoju, Promocji i Kultury serdecznie zaprasza na VII Europejskie Targi Produktów Regionalnych, które odbędą się w dniach 11 – 15 sierpnia 2016 roku na Dolnej Równi Krupowej w Zakopanem.

Prasówka VII Europejskich Targów Produktów Regionalnych
VI Europejskie Targi Produktów Regionalnych w Radio – Plus

Szanowni Państwo,

Dzięki Radio – Plus, patronatowi Medialnemu VI Europejskich Targów Produktów Regionalnych, możemy przeżyć jeszcze raz niezapomniane chwile  targowej przygody na Dolnej Równi Krupowej.

VI Europejskie Targi Produktów Regionalnych - Prasówka 18.08.15
Tatrzańska Agencja Rozwoju Promocji i Kultury serdecznie dziękuje za promocję VI Europejskich Targów Produktów Regionalnych. Dzięki objętemu patronatowi medialnemu informacja o przebiegu Targów i jego programie mogła dotrzeć do szerokiej rzeszy odbiorców. Przesyłam zebraną prasówkę oraz pakiet zdjęć z bannerami raklamowymi,   które widniały na Placu Targowym.

 

VI EUROPEJSKIE TARGI PRODUKTÓW REGIONALNYCH w TVPodhale

Zapraszamy do obejrzenia relacji z VI Europejskich Targów Produktów Regionalnych w TVPodhale.

VI EUROPEJSKIE TARGI PRODUKTÓW REGIONALNYCH - sprawozdanie

 

VI EUROPEJSKIE TARGI PRODUKTÓW REGIONALNYCH

12-16 sierpnia 2015 Dolna Rówień Krupowa, Zakopane

Zakończenie VI Europejskich Targów Produktów Regionalnych

Zakończyły się VI Europejskie Targi Produktów Regionalnych. Najważniejszym wydarzeniem piątego dnia był konkurs „Na najlepszy oscypek 2015”. Jego zwycięzcą został Daniel Pluta z Nowego Targu.

Czwarty dzień Europejskich Targów Produktów Regionalnych

Za nami czwarty dzień Targów, który zdominowany został przez dwa ważne wydarzenia.

Pierwszym z nich było spotkanie kowali dedykowane zmarłemu Jackowi Biernacikowi. Odwiedzający Dolną Rówień Krupową mieli okazję zobaczyć i kupić piękne wyroby kowalstwa artystycznego, a także spróbować własnych sił w wykuwaniu pamiątkowych podkówek.

Trzeci dzień Europejskich Targów Produktów Regionalnych

Za nami półmetek Europejskich Targów produktów Regionalnych. Tegoroczna impreza cieszy się dużym zainteresowaniem mieszkańców i turystów, którzy z każdym dniem coraz liczniej odwiedzają Dolną Rówień Krupową.

Drugi dzień Europejskich Targów Produktów Regionalnych

Pierwszy dzień Europejskich Targów Produktów Regionalnych zakończył się koncertem grupy Jazgot, której muzyka łączy w sobie elementy muzyki świata i podhalańskiego folkloru.

Podczas drugiego dnia w wiosce targowej na terenie Dolnej Równi Krupowej posłuchać można było wykładu Macieja Szostaka „Program „Lider” – nowe perspektywy finansowe”, nauczyć się tkać gobeliny i poznać różne smaki miodu. W targowej wiosce swoje potrawy i kulturę prezentował region Jędrzejowski.

Rozpoczęły się VI Europejskie Targi Produktów Regionalnych
Starosta Tatrzański Piotr Bąk i dyrektor Tatrzańskiej Agencji Rozwoju, Promocji i Kultury Krzysztof Król-Łęgowski zainaugurowali tegoroczną, szóstą już edycję Europejskich Targów Produktów Regionalnych.
VI Europejskie Targi Produktów Regionalnych

Promocja produktu regionalnego jest związana ze szczególną misją. Z jednej strony podkreślamy wagę oraz znaczenie dziedzictwa kulturowego regionu i przeszłości, a z drugiej strony istotę zdrowego trybu życia, które zadecyduje o przyszłości naszych pokoleń.

KONFERENCJA PRASOWA VI EUROPEJSKICH TARGÓW PRODUKTÓW REGIONALNYCH

Dzięki uprzejmości pana Leszka Doruli, Burmistrza Miasta Zakopane w Urzędzie Miasta odbyła się wspólna konferencja prasowa, podczas której przedstawiony został program VI Europejskich Targów Produktów Regionalnych.

Szanowni Państwo,

Rozwijająca się z roku na rok popularność Europejskich Targów Produktów Regionalnych zrzesza grono ludzi ciekawych świata o dużych oczekiwaniach poznawczych, którzy uczestnicząc w Targach, spotykają osoby o podobnych zainteresowaniach.

VI Europejskie Targi Produktów Regionalnych - PROGRAM

Tatrzańska Agencja Rozwoju Promocji i Kultury jest organizatorem VI Europejskich Targów Produktów Regionalnych, które odbędą się w dniach od 12 do 16 sierpnia 2015 roku na Dolnej Równi Krupowej w Zakopanem.

VI EUROPEJSKIE TARGI PRODUKTÓW REGIONALNYCH - graficzny wykaz współorganizatorów

Szanowni Państwo,

Tatrzańska Agencja Rozwoju Promocji i Kultury, jako organizator VI Europejskich Targów Produktów Regionalnych przedstawia Państwu graficzny wykaz współorganizatorów Targów.

Jest nam niezmiernie miło, że udział tak znamienitych Patronów nadaje prestiż i podnosi rangę Targów.

VI Europejskie Targi Produktów Regionalnych

Serdecznie zapraszamy na VI Europejskie Targi Produktów Regionalnych, które odbywać się będą w dniach 12-16 sierpnia 2015 r. na Dolnej Równi Krupowej w Zakopanem.

ZNIŻKI NA TARGI

UWAGA WYSTAWCY! Zgłoszenia na VI Europejskie Targi do 1 czerwca o 10 i 20% taniej!

  Mamy dla Was dobrą wiadomość ! Ponieważ w Zakopanem pogoda jest brzydka i deszczowa na poprawę humorów naszych i Waszych postanowiliśmy przedłużyć majową promocję do 1 czerwca !

Każdy kto przyśle zgłoszenie do poniedziałku (01.06.) otrzyma 10 % rabatu na stoisko ! Natomiast osoby, które były z nami więcej niż 3 razy otrzymają 20 % rabatu.
Nie czekajcie zgłoście się już dziś !

ZAPRASZAMY NA VI EUROPEJSKIE TARGI PRODUKTÓW REGIONALNYCH

VI Europejskie Targi w Zakopanem - już od 12 sierpnia!!!

Serdecznie zapraszamy do udziału w VI Europejskich Targach Produktów Regionalnych. W tym roku Targi odbędą się w dniach: 12-16.08.2015 roku w Zakopanem. Organizatorem Targów jest Tatrzańska Agencja Rozwoju, Promocji i Kultury posiadająca wieloletnie doświadczenie w organizowaniu tego typu imprez na terenie powiatu tatrzańskiego. Zakres branżowy Targów obejmuje: produkty tradycyjne, regionalne, żywność ekologiczną, naturalną, rękodzieło ludowe.

V ETPR 10-17 sierpnia 2014 - Podziękowania
Podziękowania
dla Wszystkich Przyjaciół
V Europejskich Targów Produktów Regionalnych
V EUROPEJSKIE TARGI PRODUKTÓW REGIONALNYCH – PRASÓWKA

Szanowni Państwo,

V Europejskie Targi Produktów Regionalnych dobiegły końca. W ciekawej  aurze pogodowej wystawcy  zaprezentowali niezwykłe produkty, które na Placu Targowym turyści i mieszkańcy Zakopanego mogli podglądać ich produkcje, degustować i interaktywnie uczestniczyć w niezmiernie urozmaiconym programie Targów.  Otaczający krajobraz Tatr nadał Targom niebywałego kolorytu . Przekazujemy Państwu Prasówkę Targów, tzn wykaz portali na których znalazły się informacje o V Europejskich Targach Produktów Regionalnych.

 Do zobaczenie w przyszłym roku.

V Europejskie Targi Produktów Regionalnych 2014 r. - SPRAWOZDANIE

Sprawozdanie z realizacji wydarzenia:
V Europejskie Targi Produktów Regionalnych 2014 r.

[PDF]


W dniach: 10-17 sierpnia 2014 r. na Dolnej Równi Krupowej
odbyły się V Europejskie Targi Produktów Regionalnych.

 

Za nami uroczystość wręczenia statuetek "Orle Pióro" Kurortu Tatrzańskiego w Zakopanem i Poroninie

Znamy już kolejnych laureatów wyróżnionych statuetkami „Orle Pióro”. W miniony weekend „Orle Pióra” trafiły do osób działających na terenie Zakopanego jak i gminy Poronin. I to właśnie w tych miejscowościach w miniony weekend odbyły się uroczystości wręczenia statuetek.

Za nami Konkurs na Najlepszy Produkt Regionalny w ramach Europejskich Targów Produktów Regionalnych

Za nami Konkurs na najlepszy produkt tegorocznych V Europejskich Targów Produktów Regionalnych. Jury wyłoniło zwycięzców w czterech kategoriach, choć wszyscy podkreślali, że wybór do łatwych nie należał. Wszystkie zgłoszone produkty - propozycje cechowała wysoka jakość i wybranie najlepszych nie było łatwym zadaniem. Już samo bowiem zgłoszenie do konkursu jest nobilitacją produktu.

Święto Bryndzy na V Europejskich Targach Produktów Regionalnych

Dla jednych pasta na chleb dla innych jeden z najsmaczniejszych owczych wyrobów. Chodzi oczywiście o legendarną bryndzę, która króluje na podhalańskich stołach już od niepamiętnych czasów. Choć trzeba pamiętać, że bryndza to nie jest specjalność tylko naszych górali. Wytwarza się ją również według podobnej receptury m.in w Rumunii i na Słowacji. A w niedzielę właśnie ten owczy produkt królował niepodzielnie w Zakopanem na Europejskich Targach Produktów Regionalnych.

V Europejskie Targi Produktów Regionalnych pod Tatrami - stoiska z bogactwem rękodzieła ludowego i regionalnych przysmaków

V Europejskie Targi Produktów Regionalnych pod Tatrami. Mimo fatalnej pogody turyści nie mają powodów do narzekań. Wśród wielu atrakcji jakie przygotowano dla nich na najbliższe dni, jedna jest warta wyjątkowej uwagi. Na Dolnej Równi Krupowej wystawcy z całej Europy prezentują to, co mają w swoim regionie najlepszego. I naprawdę aż trudno przejść wszystkie stoiska w jeden dzień, tyle przygotowano dla wszystkich atrakcji.

V Europejskie Targi Produktów Regionalnych: List intencyjny z Włochami podpisany!

Niezwykle ważna umowa wstępna podpisana. Przy okazji V Europejskich Targów Produktów Regionalnych we wtorek został podpisany List Intencyjny pomiędzy Tatrzańską Agencją Rozwoju, Promocji i Kultury a przedstawicielami włoskiego regionu Veneto. Podpisany dokument rozpoczyna współpracę która będzie dla obu stron na pewno bardzo korzystna.

Regionalne przysmaki na V Europejskich Targach Produktów Regionalnych

Wtorkowa, prawdziwa uczta regionalna pod Tatrami. Od niedzieli w Zakopanem odbywają się V Europejskie Targi Produktów Regionalnych. Kilkuset wystawców prezentuje rękodzieło, ale może przede wszystkim tradycyjne potrawy ze swojego regionu. Można je zobaczyć, ale i ... posmakować bowiem codziennie dla zwiedzających przygotowywane są różnego rodzaju degustacje. We wtorek można było m.in. skosztować zupy z bryndzy ale i np. pieczeń z jelenia. Kolejne kulinarne atrakcje już niebawem.

Baca Krzysztof Bachleda-Curuś zwycięzcą tegorocznego Konkursu na Najlepszego Oscypka

Doroczny konkurs na najlepszego oscypka rozstrzygnięty. W tym roku nagrodę otrzymał serc z bacówki Krzysztofa Bachledy-Curusia w Zawoi. Dzisiaj jury nie miało łatwego zadania bowiem w zasadzie wszystkie zgłoszone do konkursy oscypki były bardzo dobre ale kilka z nich smakosze ocenili jako wybitne. A trzeba pamiętać że komisja konkursowa oceniała nie tylko wygląd, kształt kolor i zapach oscypka ale i jego smak. I ostatecznie zapadła decyzja że w tym roku królem oscypka będzie baca z Zawoi - Krzysztof Bachleda-Curuś.

Kolejne statuetki "Orle Pióra" rozdane - tym razem w Zakopanem na inauguracji V Europejskich Targów Produktów Regionalnych

W niedzielę statuetki „Orle Pióro" Kurortu Tatrzańskiego trafiły do kolejnych laureatów. Tym razem wyróżnienia rozdano w Zakopanem na dolnej Równi Krupowej. Uroczystość odbyła się w ramach inauguracji V Europejskich Targów Produktów Regionalnych. Przypomnijmy: statuetki przyznawane są aktywnym mieszkańcom Powiatu Tatrzańskiego, wyróżniającym się swoją działalnością gospodarczą. „Orle Pióro” to granitowa skała, a na niej kute pióro i orzeł.

Parada Bacowska i oficjalne otwarcie V Europejskich Targów Produktów Regionalnych

Za nami już pierwsze wydarzenia w ramach V Europejskich Targów Produktów Regionalnych. W niedzielne popołudnie Parada Bacowska przeszła ulicami Zakopanego na Dolną Rówień Krupową. I tam właśnie oficjalne zainaugurowano tegoroczną jubileuszową edycję targów.

V Europejskie Targi Produktów Regionalnych

Zapraszamy na V Europejskie Targi Produktów Regionalnych, które odbędą się w dniach 10 – 17 sierpnia 2014 r. na Dolnej Równi Krupowej w Zakopanem.

Wystawcy produktów regionalnych
Zamknięcie ulic w Zakopanem 10 sierpnia 2014

KOMUNIKAT

Tatrzańska Agencja Rozwoju Promocji i Kultury, jako organizator V Europejskich Targów Produktów Regionalnych, uprzejmie informuje, iż w dniu 10 sierpnia 2014 od 15:00 do 16:30 w związku z zaplanowaną Paradą Bacowską zostaną zamknięte następujące ulice w Zakopanem:

MAPA V EUROPEJSKICH TARGÓW PRODUKTÓW REGIONALNYCH

MAPKA DO POBRANIA  NA STRONIE NASTĘPNEJ POD LINKIEM "CZYTAJ WIĘCEJ"

 

 

PROGRAM V EUROPEJSKICH TARGÓW PRODUKTÓW REGIONALNYCH 10-17 SIERPNIA 2014

Program

V  Europejskie Targi Produktów Regionalnych  w Zakopanem

10-17 sierpnia 2014

UWAGA ANKIETA

Ocena skuteczności promocji produktów regionalnych w Powiecie Tatrzańskim
[ ankieta DOC ]

Szanowni Państwo

Celem badania jest poznanie Państwa opinii na temat produktów regionalnych Podhala oraz ocena działań promocyjnych realizowanych na rzecz ich popularyzacji. Badanie ma charakter anonimowy. Uzyskane informacje zostaną wykorzystane tylko i wyłącznie w celach naukowych – do uzupełnienia pracy magisterskiej.

Odpowiedzi w ankiecie należy zaznaczyć kolorem czerwonym lub podkreślić

Zwracamy się do Państwa z uprzejmą prośbą o wypełnienie poniższej ankiety
i odesłanie na adres biuro.rady@tatry.pl

V Europejskie Targi Produktów Regionalnych , 10 -17 sierpnia 2014 Zakopane

Tatrzańska Agencja Rozwoju Promocji i Kultury, jako organizator V Europejskich Targów Produktów Regionalnych informuje, że Jubileuszowa Edycja Targów odbędzie się w Zakopanem w dniach od 10 – do 17 sierpnia 2014 .

Europejskie Targi Produktów Regionalnych mają na celu popularyzację zasad unijnych, dotyczących promocji i ochrony jakości produktów żywnościowych oraz wyeksponowanie ich różnorodności.

    
Organizator:
 
 Dofinansowanie:
 

 

 
 
1999-2017 © MATinternet Zakopane :: Powered by MATcms